Новости  |  Последние новости
2012-02-11
В марте 2012 Samsung Galaxy S2 и Galaxy Note обновятся до Go
Хорошие новости для владельцев Samsung Galaxy S2 и Galaxy Note..
2012-01-27
Гривна – доллар: новые приключения
Украинский валютный рынок замер в тревожном ожидании вестей из США, а так же с мировых площадок по торговле энергоносителям..
2012-01-24
Куры валют: знакомьтесь – новый фаворит
За годы своей теоретической независимости, украинцы привыкли сверять пульс деловой жизни по курсу доллара США, но чем дальш..

Що таке віра і що таке релігія?

Віра і релігія - це два дуже різних (навіть кардинально) поняття, які з невідомих причин всі не тільки плутають, але й ототожнюють. Давайте розглянемо детальніше. Віра - сприйняття людиною чогось як істини без підстав та будь-яких доказів. Віра може бути у когось, у щось. Релігія - в перекладі з латинської - зв’язок. Передбачає особливу форму світогляду з певними культурними, моральними та духовними цінностями. Включає не тільки відповідні переконання, а й звичаї, обряди, правила і стереотипи. Коли визначення дефініцій вже перед Вами, то важко не помітити між ними багато чітко виражених розбіжностей. Часто в трактуваннях релігії наголошують на те, що вона - прототип віри. Але, як Ви самі бачите, це зовсім не так.


Коли в людей запитати, чи вони вірять в Бога, то часто можна почути: “так, я що неділі ходжу до церкви”. Виходить, вони підтримують певну релігію. Кінцевим орієнтиром являється не похвала Богу, а відвідування церкви. А що ж таке церква, храм? Явно не те поняття, до якого всі так звикли. І це не тільки зараз. Церква практично завжди була корумпованою. Згадати лише часи Середньовіччя (Франція, Англія 14-16 століття), коли здавалось би релігія була на піку своєї могутності, християнство отримало протестантські відгалуження. Через що? Через індульгенції (письмове підтвердження прощення гріхів священником за певну оплату). Так чого ж зараз чекати? Чому тепер всі дивуються, що за вінчання приходиться платити, при чому явно не маленькі гроші. Священнослужителі і монахи їздять на дорогих машинах, які ніби-то хтось їм подарував (якийсь невідомий меценат). Вся святість вищевказаних понять вже давно втратила свою приналежність до цього. Трапляються лише поодинокі випадки, коли служитель дійсно присвячує своє життя вірі, Богу і допомозі людям.


Цю тему можна розвивати дуже довго. Вже було мільйони дискусій з цього приводу, але ніхто так і не прийшов до однозначного висновку. Тому ці поняття тепер вже стали зовсім суб’єктивними і кожен в них вкладає свій сенс. А правильно це чи ні - питання риторичне. Так що залишається розраховувати виключно на власні переконання, не збиватись з орієнтирів і не піддаватись не бажаним впливам. Тепер існує багато конфесій і релігійних відгалужень. Ціль у них ніби-то одна, але шлях досягнення і сам процес суттєво відрізняються. Варто завжди пам’ятати, що головне - це віра, а релігія - це другорядне. Тому правильно розставляйте приорітети і намагайтесь відстоювати свою власну думку. Є надія, що Вам це в житті допоможе. 


 

12.07.2013
Просмотров: 1698

Статьи  |  Новые статьи
Що таке віра і що таке релігія?
Віра і релігія - це два дуже різних (навіть кардинально) поняття, які з невідомих причин всі не тільки плутають, але й ототожнюють. Давайте розглянемо детальніше. Віра - сприйняття людиною чогось як істини без підстав та будь-яких доказів...

В Ровно давят на независимые СМИ
Именно так руководство "Издательского дома" ОГО "расценивает принятое на сессии горсовета решение о возобновлении договоров аренды земельных участков под газетные киоски. Городские избранники решили возобновить договор только на один год при этом с правом досрочного изъятия земли. Хотя ранее Ровенский городской совет подобное соглашение на аренду земельных участков с "Издательским домом" ОГО "заключали на три года. Почему городские избранники изменили свое решение и..

Что приводит к повреждениям корпуса судна
Тяжёлые условия эксплуатации судна приводят к повреждениям корпуса.....

Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript